BONI PUERI - základní umělecká škola, Hradec Králové
< div style="width:900px; height:150px; text-align:center">BONI PUERI - základní umělecká škola, Hradec Králové
AktualityInformace o školeVedení školyVyučující a pracovníciOdděleníFotogaleriePřihláška ke studiuOmluvenkaKontaktyENGLISH

BONI PUERIVedení školy

PhDr. Pavel Horák, Ph.D.

PhDr. Pavel Horák, Ph.D.Je prvním ředitelem školy a zároveň jejím jediným zřizovatelem. Vystudoval obor hudební výchova a v roce 1999 ukončil doktorské studium oboru sbormistrovství u prof. Jiřího Koláře na pražské Univerzitě Karlově, kde rovněž získal doktorát filozofie. Deset let působil na katedře hudební výchovy Univerzity Hradec Králové a přednášel obor sbormistrovství pro zahraniční studenty na pedagogické fakultě Univerzity Karlovy. Je členem Rotary Clubu Hradec Králové a držitelem ocenění The Paul Harris Award, v roce 2009 byl za svou činnost oceněn ministrem školství Stříbrnou medaili 1. stupně za dlouholetou pedagogickou a uměleckou činnost a významný přínos v oblasti hudebního vzdělávání a V roce 2009 a následně v roce 2012 byl PhDr. Pavel Horák, Ph.D. nominován na Cenu Ministerstva kultury za významný přínos v oblasti hudby.

S koncertními skupinami Boni pueri absolvoval četná turné – Evropa, USA, Japonsko, Jižní Korea, Hong Kong) a účastnil se významných festivalů (Pražské jaro 1994, 1995, 1998, 2004, 2005, 2008, Europalia - Brusel 1998, AmericaFest - Minneapolis 1998, Jeonju Sori Festival- Korea 2002, Shanghai International Arts Festival 2010). Pětkrát absolvoval jako sbormistr prestižní měsíční turné po Japonsku. Je spoluorganizátorem Světového setkání chlapeckých a mužských sborů 2004 a 2008 v Hradci Králové. Jeho žáci účinkovali jako sólisté v operních představeních (W. A. Mozart: Kouzelná flétna, H. Purcell – The Fairy Queen) či v Bernsteinových Chichesterských žalmech. Je zván na prestižní setkání sbormistrů celého světa.

Mgr. Hana MusílkováMgr. Hana Musílková

Je zástupkyní ředitele. Vystudovala obor učitelství 1. stupně základní školy se zaměřením hudební výchova. Má dlouholeté zkušenosti s řízením školy, pracovala devět let jako ředitelka základní školy. V roce 2007 dokončila specializační studium pro výchovné poradce a metodiky prevence a absolvovala funkční studium pro ředitele škol. Její práce v oblasti etické výchovy byla několikrát oceněna 1. místem v soutěži Královéhradeckého kraje. Pracuje také jako sbormistryně nejmladšího přípravného oddělení Pueráček, s nímž absolvuje koncerty a pěvecká soustředění. Má dlouholeté manažerské zkušenosti, ve škole se mj. věnuje vztahům s veřejností a public relations. Kromě vedení školní agendy spolupracuje také na hudebních projektech školy a na grantových schématech regionálních i evropských.

TELEFON: +420 608 200 472 • E-MAIL: bonipueri@bonipueri.cz • INTERNET: skola.bonipueri.cz
BONI PUERI - základní umělecká škola, Hradec Králové využívá konektivity