BONI PUERIVyučující

Pueri Novi
(1. a 2. ročník)
Pueráček Hra na nástroj
PhDr. Pavel Horák, Ph.D. Mgr. Ing. Jaroslav Šlais Mgr. Marcela Říčanová Mgr. Hana Musílková Jitka Fowler Fraňková, Ph.D.
MgA. Marek Štryncl Tereza Špuláková, DiS. Miriam Puklová Tereza Špuláková, DiS. Tereza Špuláková, DiS.
Mgr. Ing. Jaroslav Šlais   Markéta Fadrná   Ondřej Hromádko
Anna Hlavenková   Mgr. Ing. Jaroslav Šlais   Mgr. Ing. Jaroslav Šlais
    Bc. Ondřej Hrnčíř   Bc. Ondřej Hrnčíř

BONI PUERISekretariát

PhDr. Michal Musílek, Ph.D.

Pracuje jako tajemník školy. Vystudoval Pedagogickou fakultu v Hradci Králové obor učitelství matematiky a fyziky, v roce 1993 si rozšířil aprobaci o třetí předmět – výpočetní techniku. V roce 2009 ukončil doktorské studium na Univerzitě Hradec Králové a získal doktorát filozofie. V roce 2010 byl jmenován proděkanem pro vzdělávání a vnitřní vztahy Přírodovědecké fakulty UHK. Přednáší didaktiku informatiky a dějiny výpočetní techniky. Studoval na Univerzitě Karlově v Praze obor školský management. Má mnohaleté zkušenosti s řízením školy, dvacet let pracoval jako ředitel nebo zástupce ředitele školy.

Alena Purmová

Pracuje jako ekonomka školy. Vystudovala Obchodní akademii a je držitelkou několika certifikátů. Má zkušenosti s ekonomikou škol a neziskových organizací. Zajišťuje veškerou účetní agendu školy včetně rozpočtu pro grantovou politiku školy.

BONI PUERIServis školy

Firma na zpracování mezd – Mgr. Karel Bůna

Zajišťuje komplexní péči v oblasti zpracování mezd, personalistiky a jiné administrativy. Tyto služby poskytuje v šesti okresech dvou krajů.

Dopravní podnik města Hradec Králové

Je exkluzivním dodavatelem autobusového transportu pro Boni pueri. Poskytuje mnoho let maximální servis pro chlapce na cestách po České republice i několikatýdenních turné po celé Evropě.

Klub přátel Boni pueri

Je nestátní neziskovou organizací, která podporuje činnost Českého chlapeckého sboru Boni pueri.

BONI PUERIExterní spolupráce

MgA. Jitka Fowler Fraňková – klavírní doprovod